sk en
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...

Kancelársky priestor na prenájom, Eurovea Central

Cena:
14,00 €/m2/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Pribinova
ID inzerátu: 432
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Druh: kancelárie
Podlahová plocha: 278 m2
Stav objektu: novostavba
 
Telefón: neuvedené
Internet: neuvedené
Klimatizácia: áno
Na poschodí: 3
Výťah: áno
Terasa: neuvedené

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v prestížnom komplexe Eurovea, v kancelárskej budove Eurovea Central 3. Priestor sa nachádza na 3 posch.

Úžitková plocha: cca 300 m2 (čistá kancelárska plocha je cca 278 m2 + podiel na spoločných priestoroch)

A štandard budovy a priestorov – otvárateľné okná s interiérovými žalúziami, nezávislé kúrenie a chladenie priestorov individuálne nastaviteľné, EPS, zdvojené podlahy, PC kabeláž Cat7.
Reprezentatívna recepcia na prízemí.

Priestor sa prenajíma v štandarde, novo vymaľovaný, nový koberec, príprava na kuchynskú linku. Priestor je pripravený na užívanie.

Výška nájmu uvedená v tomto inzeráte predstavuje čistý nájom bez energií a dph a nezahŕňa príp. bonusy ako sú nájomné prázdniny a pod. Presnú cenovú ponuku Vám radi zašleme na vyžiadanie.

Komplex Eurovea CENTRAL bol naprojektovaný tak, aby poskytoval vysoký štandard kancelárskych priestorov s ohľadom na rastúci význam a dôležitosť Bratislavy. Obchodné a nákupné centrum s pôsobivým technickým riešením bolo postavené na mieste so skutočne inšpirujúcim podnikateľským prostredím. Prepojenie centra mesta, nákupnej zóny, kancelárií a nábrežného parku zvyšuje lukratívnosť lokality.
S obchodným a nákupným centrom je prepojený veľkolepý nábrežný park a päťhviezdičkový Sheraton Bratislava Hotel. Ponúka ubytovanie v 209 izbách, konferenčné priestory, reštaurácie, bar, wellness centrum a fitnescentrum.

Pracujte v prostredí, ktoré sa vie prispôsobiť vašim potrebám. Office v Eurovea je synonymom pracovného pohodlia a štýlu a reprezentuje najprestížnejšiu lokalitu pre kancelárske priestory v meste. Architekti komplex navrhli tak, aby nájomníci priestorov podnikali a pracovali v pohodlnom pracovnom prostredí.

Flexibilita priestorov umožňuje vytvorenie ideálneho pracovného prostredia pre potreby rozličných spoločností, a to bez ohľadu na ich veľkosť a zameranie.

Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

Maklér:

makler
Maklér:Vladimíra Bystrianska
Telefón:0918 484 323
E-mail:v.bystrianska-ZVNC-ceecommercial.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.