sk en
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...

Zrekonštruovaná budova v centre mesta, Vajanského ul.

Cena:
375 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Vajanského
Kategória: Komerčné objekty
ID inzerátu: 431
Plocha pozemku: 320 m2
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 15
Podlahová plocha: 622 m2
ID inzerátu: 431
Balkón: neuvedené

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária CEE Commercial ponúka na predaj zrekonštruovanú budovu na Vajanského ul. v Lučenci. Budova sa nachádza v centre mesta, na hlavnej frekventovanej ulici, v blízkosti Kubínyho nám. a mestskej tržnice.

Plocha pozemku: 320 m2
Úžitková plocha: cca 622 m2

Budova je kompletne zrekonštruovaná. Rekonštrukcia sa uskutočnila v rokoch 2007-2009 a v roku 2018. Budova si zachováva historický nádych s ohľadom na pôvodný vzhľad budovy a okolitú zástavbu.
Stavba je postavená z pálenej tehly a kameňa hrúbky 60cm, podkrovie je vybudované z pórobetónových tvárnic hrúbky 40 cm. Šikmá strecha je pokrytá krytinou z pálenej škridly. Okná sú drevené s izolačným dvojsklom. Objekt je pripojený na všetky IS /voda, plyn, el. energia, kanalizácia. Kúrenie je plynové riadiátormi/ plynový kotol zn. Vissman. V suteréne je elektrické kúrenie.

Stavba pozostáva zo suterénu, prízemia, poschodia a obytného podkrovia. Pri vstupe do budovy zaujme oceľová krídlová dvojbrána a podjazd s klenbovým stropom, ktorým sa vchádza do átria, z ktorého vedie hlavný vstup do budovy. Átrium je vydláždené a vkusne upravené zeleňou, počas letných mesiacov poskytuje príjemný chládok a priestor na oddych, príp. možnosť využitia pre zriadenie letnej terasy.
Prízemie a poschodie slúži pre komerčné využitie, podkrovné priestory sú v modernom prevedení a využívajú sa na bývanie.

Na prízemí budovy sa nachádzajú tri obchodné priestory, ktoré sa prenajímajú. Obchodný priestor na prízemí má samostatný vstup z ulice a tri okná orientované do ulice. Úžitková plocha priestoru je 57,6 m2. Ostatné dva obchodné priestory s rozlohou 11 m2 a 17 m2 sú orientované do vnútorného átria. Z prízemia vedie na poschodie točité schodisko. Na poschodí sa nachádzajú 4 kancelárske priestory a príručné miestnosti/ recepcia, soc. zázemie, sklad, chodba. Priestory sú prenajaté.

Podkrovie pozostáva z chodby, z ktorej je prístup do dvoch samostatných miestností, kúpeľne so sprchovým kútom a samostatného WC. Na konci chodby sa nachádza bytová jednotka. Byt pozostáva z otvorenej obývacej časti spojenej s kuchyňou, dvoch spální, šatníka a kúpeľne s toaletou. Byt je zariadený novým a moderným nábytkom. V obývacej časti sa nachádza krb.

Bonusom nehnuteľnosti je vínna pivnička s klenbovým stropom, ktorá sa nachádza v suteréne domu.

Nehnuteľnosť sa predáva spolu so zariadením a vybavením.

Nehnuteľnosť má výbornú polohu v centre mesta, je veľmi dobre viditeľná z hlavnej cesty a jednoducho dostupná pre peších. Zastávka MHD sa nachádza cca 150 m od objektu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Teta drogéria, železiarstvo, lekáreň, banka a iné prevádzky občianskej vybavenosti.

Budova je vhodná pre účely bývania a podnikania, výhodou sú existujúce nájomné vzťahy.

Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

Maklér:

makler
Maklér:Vladimíra Bystrianska
Telefón:0918 484 323
E-mail:v.bystrianska-ZVNC-ceecommercial.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.