sk en
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...

Zrekonštruovaná budova v centre mesta, Vajanského ul.

Cena:
395 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Lučenec
Obec: Lučenec
Ulica: Vajanského
Kategória: Komerčné objekty
ID inzerátu: 431
Plocha pozemku: 320 m2
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 15
Podlahová plocha: 622 m2
ID inzerátu: 431
Balkón: neuvedené

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária CEE Commercial ponúka na predaj zrekonštruovanú budovu na Vajanského ul. v Lučenci. Budova sa nachádza v historickej časti centra mesta, oproti mestskej radnice a informačného centra. Pôvodne radový meštiansky dom sa nachádza v pamiatkovej zóne mesta a bezprostredne susedí s budovou Reduty, národnou kultúrnou pamiatkou.

Plocha pozemku: 320 m2
Úžitková plocha: cca 622 m2

Budova je zrekonštruovaná, rekonštrukcia sa uskutočnila v rokoch 2007-2009 a v roku 2018. Budova si zachováva historický nádych s ohľadom na pôvodný vzhľad budovy a okolitú zástavbu.

Stavba je postavená z pálenej tehly a kameňa hrúbky 60cm, podkrovie je vybudované z pórobetónových tvárnic hrúbky 40 cm. Šikmá strecha je pokrytá krytinou z pálenej škridly. Okná sú drevené s izolačným dvojsklom. Objekt je pripojený na všetky IS /voda, plyn, el. energia, kanalizácia. Kúrenie je plynové radiátormi. Každé poschodie má vlastný plynový kotol. V suteréne je elektrické kúrenie.

Stavba pozostáva zo suterénu, prízemia, poschodia a obytného podkrovia. Pri vstupe do budovy zaujme oceľová krídlová dvoj-brána a podjazd s klenbovým stropom, ktorým sa vchádza do átria, z ktorého vedie hlavný vstup do budovy. Átrium je vydláždené a upravené zeleňou, počas letných mesiacov poskytuje príjemný chládok a priestor na oddych, príp. možnosť využitia pre zriadenie letnej terasy.
Prízemie a poschodie slúži pre komerčné využitie, podkrovné priestory sa využívajú na bývanie.

Na prízemí budovy sa nachádzajú tri obchodné priestory, ktoré sa prenajímajú. Obchodný priestor na prízemí má samostatný vstup z ulice a tri okná orientované do ulice. Ďalšie dva obchodné priestory sú orientované do vnútorného átria. Z prízemia vedie na poschodie točité schodisko. Na poschodí sa nachádzajú 4 kancelárske priestory a príručné miestnosti/ recepcia, soc. zázemie, sklad, chodba. Priestory sú prenajaté.

Podkrovie pozostáva z chodby, z ktorej je prístup do dvoch samostatných miestností, kúpeľne so sprchovým kútom a samostatného WC. Na konci chodby sa vchádza do obývacej časti spojenej s kuchyňou, ďalej sa tu nachádzajú dve spálne, šatník a kúpeľňa s toaletou.

Bonusom nehnuteľnosti je vínna pivnička s klenbovým stropom, ktorá sa nachádza v suteréne domu.

Budova má výbornú polohu v centre mesta, je veľmi dobre viditeľná z hlavnej cesty a jednoducho dostupná pre peších. Zastávka MHD sa nachádza cca 150 m od objektu. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Teta drogéria, železiarstvo, banka, lekáreň, trhovisko a iné prevádzky občianskej vybavenosti.

Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

Maklér:

makler
Maklér:Vladimíra Bystrianska
Telefón:0918 484 323
E-mail:v.bystrianska-ZVNC-ceecommercial.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.