sk en
Search
-
- m2

Obchodné priestory na prenájom, ul. Ľ.Štúra

Price:
8,00 €/m2/month
Region: Banskobystrický kraj
District: Banská Bystrica
Town: Banská Bystrica
Street: Námestie Ľ. Štúra
Advert ID: 162
Category: Komerčné a prevádzkové priestory
Property type: commercial
Floor area: 860 m2
Condition of object: reconstructed
 
Phone: yes
Internet: yes
Air Conditioning: yes
Poschodí celkom: 255
on the floor: 2
Lift: yes

Advert description:

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v obchodnom centre na Nám. Ľ. Štúra v Banskej Bystrici. Priestory sa nachádzajú na 2.posch. trojpodlažnej polyfunkčnej budovy.Úžitková plocha podlažia: 860 m2 , možnosť prenájmu časti podlažia.Dispozícia:

Priestor je v súčasnosti otvorený, bez delenia priečkami. Možnosť variabilnej úpravy dispozície, podľa požiadaviek klienta.

K dispozícii sú 2x toalety a kuchynka.

Priestor je prístupný výťahom a dvomi schodiskami.

Svetlá výška priestoru: 3,5 mŠtandard: podlaha dlažba, klimatizácia, podlahové kúrenie, el. poplašný systém, výklady/okná do ulice.Parkovanie: pre návštevníkov centra je k dispozícii parkovisko pred budovou, blízko budovy sa nachádza ďalšie bezplatné parkovisko.Dostupnosť: budova sa nachádza v mestskej časti Radvaň. Je súčasťou širšieho centra mesta Banská Bystrica v priamej nadväznosti na pešiu zónu mesta a s výbornou dopravnou dostupnosťou pri hlavnej ceste R1 na Zvolen a ceste na Badín. V blízkosti sa nachádzajú obchodné centrum Europa, supermarket Kaufland, predajňa Mc’Donalds, čerpacia stanica OMV. Jednoduchý prístup autom i MHD (zastávka autobusov v blízkosti budovy).

Budova je dobre viditeľná z ulice, možnosť umiestnenia reklamy.Obchodné prevádzky v centre sa špecializujú na predaj tovarov určených pre zariaďovanie interiérov domov a bytov. Centrum má jednotnú prevádzkovú dobu, pričom nájomca má zabezpečený vstup do prenajatých priestorov non-stop. Budova je strážená, chránená kamerovým a bezpečnostným systémom.

Priestory sú vhodné pre showroom nábytku, bytových doplnkov, zariadenia a pod.Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

Agent:

makler
Agent:Vladimíra Bystrianska
Phone:0918 484 323
E-mail:v.bystrianska-ZVNC-ceecommercial.com

Contact:

I am interested in more information.
I am interested in property watch out.
I offer price ... EUR.