sk en
Search
-
- m2

Kancelársky priestor s terasou, Eurovea

Price:
2 362,00 €/month
Region: Bratislavský kraj
District: Bratislava I
Town: Bratislava-Staré Mesto
Street: Pribinova
Advert ID: 547
Category: Komerčné a prevádzkové priestory
Property type: offices
Floor area: 72 m2
Condition of object: new building
 
Phone: yes
Internet: yes
Air Conditioning: yes
Lift: yes
Terrace: yes

Advert description:

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v prestížnom komplexe Eurovea, v kancelárskej budove Eurovea Central 3. Priestor sa nachádza na 5 posch.Celková úžitková plocha priestoru je cca 72 m2, z toho čistá kancelárska plocha je 65 m2. Plocha terasy je cca 33 m2.

Priestor pozostáva z jednej otvorenej miestnosti. Toalety sú zdieľané a nachádzajú sa na chodbe.

Priestor je kompletne vybudovaný - full fit out/ podlahy, PC kabeláž, kuchynka.Možnosť prenájmu 1 parkovacieho miesta v garáži.A štandard budovy a priestorov – otvárateľné okná s interiérovými žalúziami, nezávislé kúrenie a chladenie priestorov individuálne nastaviteľné, EPS, zdvojené podlahy, PC kabeláž Cat7.

Reprezentatívna recepcia na prízemí.Komplex Eurovea CENTRAL bol naprojektovaný tak, aby poskytoval vysoký štandard kancelárskych priestorov s ohľadom na rastúci význam a dôležitosť Bratislavy. Obchodné a nákupné centrum s pôsobivým technickým riešením bolo postavené na mieste so skutočne inšpirujúcim podnikateľským prostredím. Prepojenie centra mesta, nákupnej zóny, kancelárií a nábrežného parku zvyšuje lukratívnosť lokality.

S obchodným a nákupným centrom je prepojený veľkolepý nábrežný park a päťhviezdičkový Sheraton Bratislava Hotel. Ponúka ubytovanie v 209 izbách, konferenčné priestory, reštaurácie, bar, wellness centrum a fitnescentrum.Pracujte v prostredí, ktoré sa vie prispôsobiť vašim potrebám. Office v Eurovea je synonymom pracovného pohodlia a štýlu a reprezentuje najprestížnejšiu lokalitu pre kancelárske priestory v meste. Architekti komplex navrhli tak, aby nájomníci priestorov podnikali a pracovali v pohodlnom pracovnom prostredí.Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

Agent:

makler
Agent:Vladimíra Bystrianska
Phone:+421918 484 323
E-mail:v.bystrianska-ZVNC-ceecommercial.com

Contact:

I am interested in more information.
I am interested in property watch out.
I offer price ... EUR.