sk en
Search
-
- m2

Reštaurácia na prenájom, ul. Mlynské Nivy

Price:
16,00 €/m2/month
Region: Bratislavský kraj
District: Bratislava II
Town: Bratislava-Ružinov
Street: Mlynské nivy
Advert ID: 435
Category: Komerčné a prevádzkové priestory
Property type: commercial
Floor area: 247 m2
Condition of object: new building
 
Phone: unknown
Internet: unknown
Air Conditioning: unknown
Lift: unknown
Terrace: unknown

Advert description:

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v administratívnom komplexe na ul. Mlynské Nivy v Bratislave. Priestor sa nachádza na prízemí budovy s výkladmi pozdĺž celého priestoru.

Priestor je určený na účely prevádzkovania reštaurácie/bistra/kaviarne.Lokalita: novobudovaná zóna mesta Nivy City, v blízkosti hlavnej dopravnej tepny Košická ul./Prievozská ul. , v bezprostrednej blízkosti nového nákupného centra Nivy a autobusovej stanice. Vysoká frekvencia pohybu peších a zamestnancov v budove.Úžitková plocha priestoru : cca 247 m2Dispozícia: priestor pozostáva z predajnej plochy, plne vybavenej kuchyne, dámskych a pánskych toaliet a miestnosti pre upratovačku. Priestor je prístupný z vonkajšieho átria budovy ako aj z vnútornej recepcie. Možnosť prenájmu skladu o ploche 15 m2 na -2NP.Priestor sa prenajíma plne vybavený a čiastočne zariadený novým nábytkom. Súčasťou priestoru je obslužný pult vybavený spotrebičmi.Parkovanie: možnosť parkovania v budove/ návštevnícke parkovanie, príp. parkovanie 3 hod. zdarma v nákupnom centre Nivy.V komplexe budov sídlia významné spoločnosti, ktoré zamestnávajú stovky zamestnancov/ Amazon, PwC, Sygic, SAP, Swiss Re a mnoho ďalších.

Priestor je prioritne určený pre gastro zariadenie.Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

Agent:

makler
Agent:Vladimíra Bystrianska
Phone:0918 484 323
E-mail:v.bystrianska-ZVNC-ceecommercial.com

Contact:

I am interested in more information.
I am interested in property watch out.
I offer price ... EUR.