sk en
Search
-
- m2

Kancelársky priestor na prenájom v EUROVEA

Price:
17,50 €/m2/month
Region: Bratislavský kraj
District: Bratislava I
Town: Bratislava-Staré Mesto
Street: Pribinova
Advert ID: 334
Category: Komerčné a prevádzkové priestory
Property type: offices
Floor area: 183 m2
Condition of object: new building
 
Phone: unknown
Internet: yes
Air Conditioning: yes
on the floor: 4
Lift: yes
Terrace: unknown

Advert description:

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v prestížnom komplexe Eurovea, v kancelárskej budove Eurovea Central 1. Priestor sa nachádza na 4 posch.Úžitková plocha: cca 183 m2 (čistá kancelárska plocha je cca 157 m2 + podiel na spoločných priestoroch)

Priestor je kompletne vybudovaný - full fit out/ podlahy, PC kabeláž, priečky

A štandard budovy a priestorov – otvárateľné okná s interiérovými žalúziami, nezávislé kúrenie a chladenie priestorov individuálne nastaviteľné, EPS, zdvojené podlahy, PC kabeláž Cat7.

Reprezentatívna recepcia na prízemí.Komplex Eurovea CENTRAL bol naprojektovaný tak, aby poskytoval vysoký štandard kancelárskych priestorov s ohľadom na rastúci význam a dôležitosť Bratislavy. Obchodné a nákupné centrum s pôsobivým technickým riešením bolo postavené na mieste so skutočne inšpirujúcim podnikateľským prostredím. Prepojenie centra mesta, nákupnej zóny, kancelárií a nábrežného parku zvyšuje lukratívnosť lokality.

S obchodným a nákupným centrom je prepojený veľkolepý nábrežný park a päťhviezdičkový Sheraton Bratislava Hotel. Ponúka ubytovanie v 209 izbách, konferenčné priestory, reštaurácie, bar, wellness centrum a fitnescentrum.Pracujte v prostredí, ktoré sa vie prispôsobiť vašim potrebám. Office v Eurovea je synonymom pracovného pohodlia a štýlu a reprezentuje najprestížnejšiu lokalitu pre kancelárske priestory v meste. Architekti komplex navrhli tak, aby nájomníci priestorov podnikali a pracovali v pohodlnom pracovnom prostredí.Flexibilita priestorov umožňuje vytvorenie ideálneho pracovného prostredia pre potreby rozličných spoločností, a to bez ohľadu na ich veľkosť a zameranie.Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

Agent:

makler
Agent:Vladimíra Bystrianska
Phone:0918 484 323
E-mail:v.bystrianska-ZVNC-ceecommercial.com

Contact:

I am interested in more information.
I am interested in property watch out.
I offer price ... EUR.