sk en
Search
-
- m2

Kancelársky priestor na prenájom, Aupark Tower, Einsteinova ul.

Price:
14,50 €/m2/month
Region: Bratislavský kraj
District: Bratislava V
Town: Bratislava-Petržalka
Street: Einsteinova
Advert ID: 287
Category: Komerčné a prevádzkové priestory
Property type: offices
Floor area: 138 m2
Condition of object: new building
 
Phone: unknown
Internet: yes
Type of parking: garage parking
Air Conditioning: yes
on the floor: 14
Lift: yes

Advert description:

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v reprezentatívnej budove Aupark Tower na Einsteinovej ul. v Bratislave – m.č. Petržalka.Aupark Tower je moderná administratívna budova s vysokým štandardom kancelárskych priestorov. 22 nadzemných podlaží poskytuje celkovo približne 32 000 m2 prenajímateľnej plochy. Hlavnými nájomcami budovy sú spoločnosti ESET, O2Slovakia, BENESTRA, Wolf Theis, AT&T a mnoho ďalších úspešných firiem.Voľná plocha : cca 138 m2. Priestor sa nachádza na 14. posch.Dispozícia: vstupná chodba, zasadačka, jedna menšia kancelária cca 10 m2, open space. Priestor má vlastné toalety (dámske, pánske) a kuchynku.Štandard priestorov: PC kabeláž 7cat, osvetlenie 500 lux, zdvojené podlahy (floor boxy), klimatizácia a chladenie cez stropné fancoily, centrálne vykurovanie, otvárateľné okná. Individuálne nastavenie kúrenia, chladenia a osvetlenia v rámci pracovných zón. Samostatné meranie el. energie v priestore.

Priestory sú svetlé a poskytujú krásne výhľady na mesto a okolie.Budova je nájomcom prístupná 24/7/365. Na prízemí sa nachádza recepcia. K dispozícii sú 3 výťahy. V budove sídli notár.Parkovanie pre zákazníkov v podzemnej garáži je 3 hod. zdarma. Možnosť prenájmu parkovacích miest, parking ratio 1:50.Výhodná poloha pri zjazde z diaľničného obchvatu D1 v tesnej blízkosti centra mesta s priamym spojením MHD, peši, či bicyklom cez Sad Janka Kráľa a Nový most.Bezkonkurenčnou výhodou budovy je prepojenie s nákupným centrom Aupark, kde sa nachádza cca 31 reštaurácií, fitnes centrum, banky, pošta a mnoho iných prevádzok so službami bežnej potreby.

Aupark Tower je jedinečné spojenie vynikajúcej lokality, moderného dizajnu, vysokých štandardov a služieb s výbornou dostupnosťou a reprezentatívnou adresou pre sídlo firmy.Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

Agent:

makler
Agent:Vladimíra Bystrianska
Phone:0918 484 323
E-mail:v.bystrianska-ZVNC-ceecommercial.com

Contact:

I am interested in more information.
I am interested in property watch out.
I offer price ... EUR.