sk en
Search
-
- m2

Obchodný priestor na prenájom, Gagarinova ul., 133 m2

Price:
14,00 €/m2/month
Region: Bratislavský kraj
District: Bratislava II
Town: Bratislava-Ružinov
Street: Gagarinova
Advert ID: 269
Category: Komerčné a prevádzkové priestory
Property type: commercial
Floor area: 133 m2
Condition of object: new building
 
Phone: unknown
Internet: unknown
Air Conditioning: yes
Lift: unknown

Advert description:

Ponúkame obchodný priestor na prenájom na Gagarinovej ul. v Bratislave -m.č. Ružinov.Úžitková plocha: cca 133 m2Priestor sa nachádza na prízemí polyfunkčného objektu . Výklady sú orientované do frekventovanej ulice. Možnosť umiestnenia reklamy na fasádu objektu. Priestor je výborne viditeľný a dostupný z hlavnej ulice.

Priestor je otvorený, bez delenia priečkami. Súčasťou priestoru sú toalety a sklad. Svetlá výška cca 3,5 m.. Vstup z dvoch strán priestoru.Lokalita: rezidenčná zóna s výbornou dostupnosťou autom i MHD, zastávka priamo pred objektom. Napojenie na diaľničný obchvat cca 500 m.

V objekte sa nachádzajú rôzne obchodné prevádzky: banky, potraviny, drogéria, lekáreň, kvetinárstvo, reštaurácia, kaviareň, fitnes centrum, showroom svietidiel, detské centrum a iné.Priestor je vhodný pre showroom, špecializovanú predajňu , beauty salón príp. iné využitie. Nie je určený pre kaviareň a gastro prevádzku.Parkovanie: zákazníkom obchodných prevádzok nachádzajúcich sa v objekte je k dispozícii podzemná garáž s parkovaním 2 hod. zdarma.Za sprostredkovanie neplatíte províziu pre RK.Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

Agent:

makler
Agent:Vladimíra Bystrianska
Phone:0918 484 323
E-mail:v.bystrianska-ZVNC-ceecommercial.com

Contact:

I am interested in more information.
I am interested in property watch out.
I offer price ... EUR.